Goldux.com
english deutsch polski magyar italiano
We exchange:
Perfect Money   Bitcoin   Bitcoin Cash   Bitcoin Gold   Litecoin   Ethereum   Dash   EOS   Ripple   SolidtTrust Pay   WEX   Exmo USD   Payeer   Advanced Cash   Epay  
Login: jelszó:   
Keep me logged in Elfelejtette a jelszavát? | Új regisztráció

E-CURRENCY VÉTEL ÉS ELADÁS

SELECT FROM








































SELECT TO






















 vagy 

Díj számoló
-
Tudja meg a tranzakció díját

Összeg:
Mibõl:
mire:

RESERVES

Bitcoin 35 BTC
Litecoin 1,100 LTC
Ethereum 25 ETH
Dash 20 DASH
BCH 25 BCH
BTG 210 BTG
XRP 12,000 XRP
WEX USD $30,000
AdvCash USD $31,000
AdvCash EUR €35,000
Perfect Money USD $50,000
Perfect Money EUR €5,500
SolidTrustPay USD $3,300
Webmoney WMZ $20,000
Exmo USD $100,000
Payeer USD $5,000
Payeer EUR €11,400



Current exchange rates*

BUYSELL
EUR/USD1.15041.2086
LTC/USD76.5181.98
LTC/EUR64.982.38
LTC/BTC0.01170.013
BTC/USD6240.446681.16
BTC/EUR5299.986682.48
ETH/EUR371.81470.22
ETH/USD439.9470.14
ETH/BTC0.06660.0741
ETH/LTC5.39796.0041
ETH/DASH1.83432.0119
DASH/EUR180.65244.04
DASH/USD223.26243.47
DASH/BTC0.03450.0384
DASH/LTC2.80583.1202

*rates are updated automatically