Goldux.com
english deutsch polski magyar italiano
We exchange:
Perfect Money   Bitcoin   Bitcoin Cash   Bitcoin Gold   Litecoin   Ethereum   Dash   ZEC   Ripple   SolidtTrust Pay   Exmo USD   Payeer   Advanced Cash   Epay  
Login: jelszó:   
Keep me logged in Elfelejtette a jelszavát? | Új regisztráció

E-CURRENCY VÉTEL ÉS ELADÁS

SELECT FROM










































SELECT TO






















 vagy 

Díj számoló
-
Tudja meg a tranzakció díját

Összeg:
Mibõl:
mire:

RESERVES

Bitcoin 35 BTC
Litecoin 1,100 LTC
Ethereum 25 ETH
Dash 25 DASH
BCH 25 BCH
BTG 210 BTG
XRP 12,000 XRP
ZEC 15 ZEC
AdvCash USD $31,000
AdvCash EUR €200
Perfect Money USD $70,000
Perfect Money EUR €25,000
SolidTrustPay USD $0
Webmoney WMZ $30,000
Exmo USD $100,000
Payeer USD $35,000
Payeer EUR €3,900



Current exchange rates*

BUYSELL
EUR/USD1.11121.1672
LTC/USD30.9933.47
LTC/EUR27.8830.1
LTC/BTC0.00820.009
BTC/USD3637.543881.56
BTC/EUR3237.163513.37
ETH/EUR107.58116.61
ETH/USD121.06129.87
ETH/BTC0.03150.035
ETH/LTC3.67824.0933
ETH/DASH1.62681.798
DASH/EUR61.666.63
DASH/USD70.5475.9
DASH/BTC0.01840.0205
DASH/LTC2.15152.3779

*rates are updated automatically