Goldux.com
english deutsch polski magyar italiano
We exchange:
Perfect Money   Bitcoin   Bitcoin Cash   Bitcoin Gold   Litecoin   Ethereum   Dash   USDT   Ripple   Exmo USD   Payeer   Advanced Cash   Epay  
Login: jelszó:   
Keep me logged in Elfelejtette a jelszavát? | Új regisztráció

E-CURRENCY VÉTEL ÉS ELADÁS

SELECT FROM






































SELECT TO




















 vagy 

Díj számoló
-
Tudja meg a tranzakció díját

Összeg:
Mibõl:
mire:

RESERVES

Bitcoin 12 BTC
Litecoin 1,100 LTC
Ethereum 200 ETH
Dash 25 DASH
BCH 25 BCH
BTG 210 BTG
XRP 12,000 XRP
AdvCash USD $19,000
AdvCash EUR €22,000
Perfect Money USD $250,000
Perfect Money EUR €3,376
Webmoney WMZ $77,000
Payeer USD $900
Payeer EUR €9,000



Current exchange rates*

BUYSELL
EUR/USD1.13511.1901
LTC/USD196.1212.39
LTC/EUR168.66182.69
LTC/BTC0.00310.0033
BTC/USD61532.366808.1
BTC/EUR52646.957285.4
ETH/EUR3468.753755.11
ETH/USD4033.344366.2
ETH/BTC0.06350.0675
ETH/LTC19.954721.1673
ETH/DASH19.948621.1826
DASH/EUR168.7180.94
DASH/USD196.03212.3
DASH/BTC0.00310.0033
DASH/LTC0.97521.0252
BCH/USD619.85671.11
BTG/USD68.0574.08
USDt/USD0.9851.05
XRP/USD1.081.1692

*rates are updated automatically