Goldux.com
english deutsch polski magyar italiano
We exchange:
Perfect Money   Bitcoin   Bitcoin Cash   Bitcoin Gold   Litecoin   Ethereum   Dash   USDT   Ripple   Exmo USD   Payeer   Advanced Cash   Epay  
Login: jelszó:   
Keep me logged in Elfelejtette a jelszavát? | Új regisztráció

E-CURRENCY VÉTEL ÉS ELADÁS

SELECT FROM







































SELECT TO



















 vagy 

Díj számoló
-
Tudja meg a tranzakció díját

Összeg:
Mibõl:
mire:

RESERVES

Bitcoin 12 BTC
Litecoin 1,100 LTC
Ethereum 200 ETH
Dash 25 DASH
BTG 210 BTG
XRP 12,000 XRP
AdvCash USD $19,000
AdvCash EUR €22,000
Perfect Money USD $250,000
Perfect Money EUR €3,376
Webmoney WMZ $77,000
Payeer USD $58,000
Payeer EUR €9,000



Current exchange rates*

BUYSELL
EUR/USD1.18451.2395
LTC/USD121.96131.44
LTC/EUR100.82108.81
LTC/BTC0.00390.0041
BTC/USD30868.933032.3
BTC/EUR25196.227157.7
ETH/EUR1037.691118.84
ETH/USD1254.821352.16
ETH/BTC0.040.0424
ETH/LTC9.996910.576
ETH/DASH12.689813.4748
DASH/EUR79.1485.37
DASH/USD95.89103.42
DASH/BTC0.00310.0032
DASH/LTC0.75890.8139
BCH/USD372.18401.23
BTG/USD9.6210.4
USDt/USD0.98181.0269
XRP/USD0.24780.2671

*rates are updated automatically