Goldux.com Currently working OPERATOR
ONLINE

english deutsch polski magyar italiano
We exchange:
Perfect Money   Bitcoin   Bitcoin Cash   Bitcoin Gold   Litecoin   Ethereum   Dash   ZEC   Ripple   SolidtTrust Pay   WEX   Exmo USD   Payeer   Advanced Cash   Epay  
Login: jelszó:   
Keep me logged in Elfelejtette a jelszavát? | Új regisztráció

E-CURRENCY VÉTEL ÉS ELADÁS

SELECT FROM








































SELECT TO























 vagy 

Díj számoló
-
Tudja meg a tranzakció díját

Összeg:
Mibõl:
mire:

RESERVES

Bitcoin 35 BTC
Litecoin 1,100 LTC
Ethereum 25 ETH
Dash 25 DASH
BTG 210 BTG
XRP 12,000 XRP
ZEC 15 ZEC
WEX USD $30,000
AdvCash USD $31,000
AdvCash EUR €200
Epay USD $0
Perfect Money USD $62,000
Perfect Money EUR €25,000
SolidTrustPay USD $2,400
Webmoney WMZ $100,000
Exmo USD $100,000
Payeer USD $12,000
Payeer EUR €3,900



Current exchange rates*

BUYSELL
EUR/USD1.10771.1637
LTC/USD43.3946.41
LTC/EUR37.2540.61
LTC/BTC0.00720.0081
BTC/USD5705.336042.02
BTC/EUR4900.365321.04
ETH/EUR155.42170.46
ETH/USD181.32193.11
ETH/BTC0.03020.0335
ETH/LTC3.92394.3628
ETH/DASH1.22651.3557
DASH/EUR122.44134.07
DASH/USD139.09149.34
DASH/BTC0.02340.026
DASH/LTC3.05813.3801

*rates are updated automatically