Goldux.com
english deutsch polski magyar italiano
We exchange:
Perfect Money   Bitcoin   Bitcoin Cash   Bitcoin Gold   Litecoin   Ethereum   Dash   ZEC   Ripple   SolidtTrust Pay   WEX   Exmo USD   Payeer   Advanced Cash   Epay  
Login: jelszó:   
Keep me logged in Elfelejtette a jelszavát? | Új regisztráció

E-CURRENCY VÉTEL ÉS ELADÁS

SELECT FROM










































SELECT TO
























 vagy 

Díj számoló
-
Tudja meg a tranzakció díját

Összeg:
Mibõl:
mire:

RESERVES

Bitcoin 35 BTC
Litecoin 1,100 LTC
Ethereum 25 ETH
Dash 25 DASH
BCH 25 BCH
BTG 210 BTG
XRP 12,000 XRP
ZEC 15 ZEC
WEX USD $30,000
AdvCash USD $31,000
AdvCash EUR €200
Epay USD $0
Perfect Money USD $50,000
Perfect Money EUR €8,700
SolidTrustPay USD $1,200
Webmoney WMZ $100,000
Exmo USD $100,000
Payeer USD $5,000
Payeer EUR €11,400



Current exchange rates*

BUYSELL
EUR/USD1.14861.2046
LTC/USD55.8259.84
LTC/EUR47.5451.78
LTC/BTC0.00850.0093
BTC/USD6310.346725.71
BTC/EUR5368.295798.68
ETH/EUR176.61191.56
ETH/USD207.11222.51
ETH/BTC0.03130.0346
ETH/LTC3.53063.9375
ETH/DASH1.07361.1866
DASH/EUR154.59170.39
DASH/USD181.93197.81
DASH/BTC0.02760.0307
DASH/LTC3.11563.4436

*rates are updated automatically