Goldux.com
english deutsch polski magyar italiano
We exchange:
Perfect Money   Bitcoin   Bitcoin Cash   Bitcoin Gold   Litecoin   Ethereum   Dash   EOS   Ripple   SolidtTrust Pay   WEX   Exmo USD   Payeer   Advanced Cash   Epay  
Login: jelszó:   
Keep me logged in Elfelejtette a jelszavát? | Új regisztráció

E-CURRENCY VÉTEL ÉS ELADÁS

SELECT FROM







































SELECT TO
























 vagy 

Díj számoló
-
Tudja meg a tranzakció díját

Összeg:
Mibõl:
mire:

RESERVES

Bitcoin 35 BTC
Litecoin 1,100 LTC
Ethereum 25 ETH
Dash 20 DASH
WEX USD $30,000
AdvCash USD $110,000
AdvCash EUR €35,000
Epay USD $0
Perfect Money USD $50,000
Perfect Money EUR €5,500
SolidTrustPay USD $495
Webmoney WMZ $100,000
Exmo USD $100,000
Payeer USD $18,000
Payeer EUR €11,400



Current exchange rates*

BUYSELL
EUR/USD1.15041.2086
LTC/USD131.62138.73
LTC/EUR110.95120.98
LTC/BTC0.01530.0169
BTC/USD8226.398635.94
BTC/EUR6938.237528.88
ETH/EUR571.37624.08
ETH/USD681.72713.74
ETH/BTC0.07850.087
ETH/LTC4.86955.417
ETH/DASH1.74991.9199
DASH/EUR311.28347.52
DASH/USD370.99388.85
DASH/BTC0.04250.0471
DASH/LTC2.65672.9533

*rates are updated automatically