Goldux.com Currently working OPERATOR
ONLINE

english deutsch polski magyar italiano
We exchange:
Perfect Money   Bitcoin   Bitcoin Cash   Bitcoin Gold   Litecoin   Ethereum   Dash   ZEC   Ripple   SolidtTrust Pay   Exmo USD   Payeer   Advanced Cash   Epay  
Login: jelszó:   
Keep me logged in Elfelejtette a jelszavát? | Új regisztráció

E-CURRENCY VÉTEL ÉS ELADÁS

SELECT FROM










































SELECT TO






















 vagy 

Díj számoló
-
Tudja meg a tranzakció díját

Összeg:
Mibõl:
mire:

RESERVES

Bitcoin 85 BTC
Litecoin 1,100 LTC
Ethereum 25 ETH
Dash 25 DASH
BCH 25 BCH
BTG 210 BTG
XRP 12,000 XRP
ZEC 15 ZEC
AdvCash USD $31,000
AdvCash EUR €200
Perfect Money USD $70,000
Perfect Money EUR €25,000
SolidTrustPay USD $0
Webmoney WMZ $26,000
Exmo USD $100,000
Payeer USD $3,000
Payeer EUR €3,900



Current exchange rates*

BUYSELL
EUR/USD1.10661.1626
LTC/USD58.9563.23
LTC/EUR53.7658.28
LTC/BTC0.01410.0156
BTC/USD3950.74235.57
BTC/EUR3594.43910.1
ETH/EUR123.71134.94
ETH/USD136.23146.59
ETH/BTC0.03270.0363
ETH/LTC2.19442.4316
ETH/DASH1.43291.5837
DASH/EUR79.1586.09
DASH/USD90.2897.2
DASH/BTC0.02170.0241
DASH/LTC1.46371.6177

*rates are updated automatically