Goldux.com
english deutsch polski magyar italiano
We exchange:
Perfect Money   Bitcoin   Bitcoin Cash   Bitcoin Gold   Litecoin   Ethereum   Dash   ZEC   Ripple   SolidtTrust Pay   Exmo USD   Payeer   Advanced Cash   Epay  
Login: jelszó:   
Keep me logged in Elfelejtette a jelszavát? | Új regisztráció

E-CURRENCY VÉTEL ÉS ELADÁS

SELECT FROM










































SELECT TO






















 vagy 

Díj számoló
-
Tudja meg a tranzakció díját

Összeg:
Mibõl:
mire:

RESERVES

Bitcoin 85 BTC
Litecoin 1,100 LTC
Ethereum 25 ETH
Dash 25 DASH
BCH 25 BCH
BTG 210 BTG
XRP 12,000 XRP
ZEC 15 ZEC
AdvCash USD $19,000
AdvCash EUR €15,000
Perfect Money USD $250,000
Perfect Money EUR €25,000
SolidTrustPay USD $2,540
Webmoney WMZ $60,000
Exmo USD $100,000
Payeer USD $9,000
Payeer EUR €3,900



Current exchange rates*

BUYSELL
EUR/USD1.09271.1487
LTC/USD96.03104.05
LTC/EUR89.4998.05
LTC/BTC0.01190.0132
BTC/USD7690.368258.6
BTC/EUR7122.047828.53
ETH/EUR222.27243.84
ETH/USD238.87257.54
ETH/BTC0.02960.0329
ETH/LTC2.35812.6223
ETH/DASH1.51551.6751
DASH/EUR132.82146.3
DASH/USD149.64163.17
DASH/BTC0.01860.0206
DASH/LTC1.4851.6414

*rates are updated automatically